آمیزش جنسی

 
 

H.K

 
 
H.K
H.K

سلام. خوش اومدید. در این وبلاگ میتوانید مطالبی درباره آمیزش جنسی و همچنین خطرات وبیماری های رایج در این رابطه را به دست بیارید. برای استفاده کامل از مطالب روی قسمت ادامه مطلب هر قسمت کلیک کنید. لطفا نظرات خود را ارائه بدید.متشکرم.
amizeshjensi@gmail.com

 

موضوعات

ساختمان آلت جنسی

بیماری های مقاربتی

استمنا

روایات و سخنان درباره مقاربت جنسی

مسائل فرهنگی مقاربت

مسائل مربوط به آقایان

مسائل مربوط به خانم ها

دانستنی های آمیزش جنسی

 

پیوند ها

تابلو ال ای دی ارزانتر و بهتر از همه جا

امام زمان

 

مطالب اخير

همه چیز آغشته به شهوت و مسائل جنسی شده است!

تاثیر رابطه جنسی بر بدن

فاصله سنی در ازدواج

نگرش ایرانیان ایرانی و امریکایی به روابط جنسی پیش از ازدواج

پيامدهاي خودارضايي و مبارزه با آن

ساختمان آلت جنسي زنانه

شب زفاف و آمیزش دفعه اول

 
 

مفاسد اخلاقی در جامعه امریکا

تجاوز و سوء استفاده هاي جنسي
اوضاع اسفناك زنان در غرب بالاخص آمريكا بسيار نگران كننده است در گزارش پيش رو گوشه اي از چگونگي وضعيت زنان و دختران را به تحرير آورده ايم .
درصد جرم و جنایت در آمريكا ، از هر 1000 نفر ، 910 مورد بوده است .

 

خشونت خانگی نسبت به زنان در سال 2007 نسبت به سال 2006، 10 درصد افزایش داشته است .
همچنین خشونتهایی که در پی مصرف الکل رخ می دهد 12 درصد در سال 2006 نسبت به سال 2007 افزایش یافته است .بر اساس گزارشی از وزیر دادگستری آمریکا در طی یک سال اخیر اعلام شده است زنان زیادی قربانی یک مجرم می باشند و ضعف نیروی پلیس در امریکا باعث افزایش قربانیان می شود .به گزارش ایونا ، 4/5 درصد زندانیان در طی یک سال اخیر در آمریکا مجرمانی هستند که به خاطر تجاوز و سو ء استفاده جنسی دستگیر شده اند و به طور کلی بر طبق گزارش وزیر دادگستری از 157861 زندانی 70000 زندانی به علت سو ء استفاده جنسی دستگیر شده است .
طبق این گزارش 1/2 درصد زندانی ها در زندان از هم سلولی هایشان سوء استفاده جنسی می کنند و 9/2 درصد زندانی ها قربانی سو ء استفاده جنسی نگهبانان زندان می شوند .
2/12 درصد زندانی ها مجرمین سو ء استفاده های جنسی به کودکان هستند ، در طی سه سال اخیر 199 مورد خشونت جنسی نسبت به کودکان در آمریکا به وجود آمده است و اکثر کسانی که مجرمین خشونت جنسی و سوء استفاده های جنسی به کودکان هستند پیش از این به زنان و دختران جوان تجاوز می کردند براي مثال چندي قبل يك مرد آمريكايي به علت تجاوز به 210 دختر بين سنين 8 تا 19 سال دستگير شد .
ژرمن 61 ساله با سه هم دست خود از 5 سال پيش اقدام به تجاوز به دختران جوان كرده اند .
به گزارش خبرگزاري لوموند فرانسه ، وي چندهفته قبل به يكي از همدستان خود تجاوز كرده و به او آسيب هاي زيادي رساند و پس از اين ماجرا تعهد آنها براي همكاري شكسته شد .
قرباني كه زني 35 ساله بوده است به پليس جرم هايي را كه مرتكب شده اند را گزارش مي كند .
ژرمن كارمند رسمي اداره پست آمريكا مي باشد و از سال 2000 تا 2004 نيز به عنوان راننده سرويس دختران دبيرستاني كار مي كرده كه عمده ترين جرم هايش در فاصله همين دو سال به وجود آمده است .
وي در اكتبر 2004 به دختري 17 ساله فلجي تجاوز كرده بوده و وي را در حالي كه بيهوش شده بود در پاركي نزديك به مدرسه رها كرد.
افزایش خشونت نسبت به زنان در ایالات متحده ی آمریکا همچنان ادامه دارد
18 درصد از زنان آمریکایی روزانه مورد تجاوز قرار می گیرند که اغلب آنان زیر 17 سال هستند .
بر اساس آمار منتشر شده از هر مورد گزارش تجاوز ، 35 مورد تجاوز گزارش نمی شود .
بر اساس مطالعات انجام شده 42 درصد از زنان آمریکایی در اماکن کاری و تحصیلی و کانونها و خیابانها مورد تجاوز می گیرند . 20 درصد از زنان اعتراف کرده اند که مورد تجاوز دوستانشان قرار گرفته اند و 42 درصد از مردان امریکایی نیز اعتراف کرده اند که تجاوزاتشان واقعا وحشیانه و ظالمانه بوده است نسبت کثیری از دختران امریکایی قبل از سن 13 سالگی به طرق مختلف بکارت خود را از دست می دهند .
بنابر آماری که مرکز قربانیان ملی به کمک حقوق قربانیان خشونت ارائه داده است : میانگین تجاوز در ایالت متحده امریکا 1.3 زن در هر یک دقیقه است یعنی 68000 زن در سال .
این مرکز در ادامه افزود : در امریکا از هر 8 زن یک نفر از آنها مورد تجاوز قرار گرفته است یعنی به طور اجمالی حداقل دوازده میلیون و صد هزار زن را شامل می شود .
این آمار نشان می دهد که 61 درصد از موارد تجاوز بر روی دختران کمتر از 18 سال انجام گرفته است و 29 درصد از آن بر روی کودکان کمتر از 11 سال صورت گرفته است .
آمار ، افزایش میانگین تجاوزات را در هر سال نشان می دهد .
یک پژوهش آمریکایی بیان می دارد : این تجاوزات در فصل زمستان که زنان کمتر از منزل بیرون می آیند کاهش می یابد زیرا فرصت برخورد با آنها کمتر پیش می آید .
به طور کلی می توان گفت عمده ترین قربانیان آمریکا زنان و دختران آمریکایی می باشند .
طبق گزارش
Insee
به طور کلی زنان در برابر خشونتهای که به آنها می شود سکوت می کنند و از هر 10 زن یک زن جرات بیان خشونت جنسی یا جسمی که به آنها شده است را می کنند .
به گزارش ایونا ، از هر دو خشونتی که به زنان می شود یک خشونت از طرف همسرانشان می باشد و سه چهارم مردان اروپایی نسبت به زنان خود خشونت می کنند و یک پنجم زنان اروپایی قربانی خشونت خانگی می شوند و مجرم از اعضای فامیل آنها می باشد و بیشتر آنها در برابر خشونتی که به آنها می شود سکوت می کنند .

 

سازمان Insee در ژانویه و مارس سال 2007 تحقیقی را بر روی 175000 نفر آغاز کرد و نتیجه را چنین اعلام کرد که 12 درصد قربانیان خشونت جنسی مشکل خود را به پلیس می گویند و 8 درصد قربانیان خشونت جنسی نیز جرات بیان خشونتی که به آنها شده است را می کنند .
42 درصد زنان قربانی در اروپا خشونتی را که متحمل شده اند را به یک دوست نزدیک خود بازگو می کنند .
19 درصد به یک متخصص و مشاور و کمتر نزد پلیس شکایت می کنند .
زنان قربانی یا مشکل خود را تحمل می کنند و یا خود سعی در انتقام گرفتن بر می آیند ، آنان معتقد هستند پلیس هیچ کاری نمی تواند انجام دهد و تنها مجرم را تحریک به خشونت بیشتر می کند.
6 درصد از زنان اروپایی بین 18 تا 59 سال قربانی خشونت هستند و 40 درصد این افراد در سال 2005 و 2006 قربانی خشونت جنسی شده اند .
به گزارش این سازمان خشونت جسمی مردان اروپایی به همسرانشان در سال 2005 و 2006 به اوج خود رسیده بود به طوری که هر روز شاهد زنانی کتک خورده بوده ایم و نيز بنابر نظر سنجی که وزارت کشور انگلستان جمع آوری نموده است مشخص گردید که 80 درصد از زنان پلیس یعنی به نسبت چهار به پنج در شیفتهای کاری خود در معرض مزاحمتهای جنسی قرار می گیرند .
در این نظر سنجی حدود 1800 پلیس زن شرکت داشتند که در 10 اداره امنیت در انگلستان به کار خود مشغول بودند .
دکتر جنیفر براون محقق اجتماعی در این باره می گوید : آیا این آمار، آمار وحشتناکی نیست که از هر 5 زن پلیس 4 نفر از آنها در معرض مزاحمتهای جنسی باشند و آن هم چه زمانی ؟ هنگام نوبتهای کاری شان که وظیفه شان برقراری امنیت است .!!
و این حق کسانی است که امنیت جامعه را بر عهده دارند اما در مورد شب زنده دارانی که مراقبت از بیماران را برعهده دارند چگونه است ؟ طبق آماری که جمعیت روانشناسی انگلستان ارائه داده است حدود 60 درصد از پرستاران که در نظر سنجی شرکت داشته اند از آزار و اذیتهای جنسی بیماران مرد خود رنج می برند .
این تحقیق آشکار می کند که اغلب این مزاحمتها از طریق شوخی های بسیار زننده و وقیحانه و یا پیشنهاد به رابطه جنسی و اضافه بر آن از طریق تماس بدنی مستقیم صورت می گیرد و این تحقیق بیان می دارد که اغلب پرستاران نيزاز این رفتارها رنج می برند و 76 درصد از آنها ترجیح می دهند که این مسائل را گزارش ندهند .
نه درد بیماری و نه نزدیکی مرگ و نه فضای بیمارستان هیچ کدام آنها باعث نمی شود تا از رفتارهایی که عرق شرم بر پیشانی انسان می نشاند دست بر دارند .
البته این تحقیق تنها درمورد بیماران سخن گفته و نامی از پزشکان و پرستاران مرد همکار آنها سخنی به میان نیاورده است و نمی دانیم اگر آنها نیز به این آمار اضافه می شدند نسبت این تجاوزات چقدر افزوده می گردید ؟!!
نزدیک به 200 هزار دختر در نپال که بسیاری از آنها زیر 14 سال سن دارند به عنوان برده در هند خرید و فروش می شوند و همچنین نزدیک به 10 هزار دختر در شوروی سابق مجبور به فاحشه گری در اسرائیل می باشند .
لازم به ذكر است نيروي دريايي آمريكا سالهاست كه متهم به اهميت ندادن و عدم رسيدگي مناسب به گزارشات رسيده از انواع سوء استفاده ها و تجاوزات به سربازان اين نيرو و علي الخصوص زنان مي باشد. و با اينكه به گفته ي آنها سياست هاي جديدي در حال اعمال است اما اين سيستم دچار شكست شده است و در موضوع لوتر باخ اين مسئله كاملا مشهود است.
وقتي كه چند ماه گذشته لوتر باخ،‌ سرجوخه سزار لورن را متهم به تجاوز به عنف كرد، افسران شروع به بررسي مسئله كردند اما هرگز هيچ اقدامي در حمايت و محافظت از جان لوتر باخ انجام ندادند. تنها دليل آنها اين است كه فكر مي كردند لوتر باخ و لورن از دوستان يكديگرند .
عموي لوتر باخ از سوي ديگر به خبرنگاران اعلام كرده است كه برادر زاده اش هيچگونه ارتباطي با لورن نداشته است. او گفت: به او تجاوز شد، اما متاسفانه نيروي دريايي از او محافظت نكرد و هم اكنون او مرده است او هم چنين گفته است كه نيروي دريايي فعالانه او را تشويق مي كردند كه دست از پي گيري اين موضوع بردارد.

 

80 درصد از زنان امریکایی اعتقاد دارند که آزادی که زنان در 30 سال اخیر به دست آورده اند باعث فرو پاشی و رفتارهای خشونت آمیز در سالهای کنونی می باشد .
بین سالهای 1997 تا 2004 ، وقایع خشونت باری در ۲۲۰ دبیرستان آمریکا رخ داد که به مرگ ۲۵۳ تن انجامید .
۷۴ درصد این وقایع همراه با استفاده از اسلحه انجام گرفته بود که بیشتر این موارد هفت تیر بوده است.
در سال تحصیلی ۹۹-۱۹۹۸، ۳۵۲۳ دانش آموز پسر به خاطر همراه داشتن اسلحه گرم، اخراج شدند.
حدود ۸ درصد نوجوانان در دبیرستانهای شهرهای بزرگ ، به خاطر وحشت از حضور در مدرسه لااقل ماهی یک مرتبه غیبت داشته اند و این ترس دلایل متفاوتی داشته است .
بسیاری از دختران در دبیرستان های آمریکا دغدغه ها و مشکلاتشان بسیار بیشتر از دختران در شرق اروپا و استرالیا می باشند .
برخی از این دختران ترک تحصیل می کنند به خاطر فرار ازسوء استفاده های جنسی ، عده ای دیگر به خاطر ترس از جانشان .
برخی از پسران دبیرستانی آمریکایی شدیدا تحت تاثیر فیلم های خشن قرار می گیرند به طوری که برای انتقام به خاطر شکست رابطه عشقی شان منجر به قتل می شوند .
در آمریکا دختران بسیاری قربانی خشونت مسلحانه شده اند .
در بین سالهای 1999 و 2004، هزاران دختر و زن آمریکایی در اثر انتقام جویی کشته شده اندو آنها نگران قربانی شدنشان هستند به طوری که احساس امنیت نمی کنند به اين خاطر به شهرها و حتی کشور های دیگر پناهنده می شوند .
روزانه بیش از 120 زن و دختر آمریکایی در این کشور در درگیریهای مسلحانه کشته می شوند. دختران آمریکایی نسبت به دختران ۲۵ کشور توسعه یافته جهان، ۱۶ مرتبه بیشتر ممکن است با اسلحه گرم کشته شوند ، و یا برخی از زنان و دختران که قربانی خشونت جنسی و یا خانوادگی شده اند با اسلحه خودکشی می کنند .
بسیاری از خشونت های موجود در آمریکا به نوعی فراموش می شود و مورد پیگرد قانوني قرار نمی گیرد علی الخصوص اگر مجرم یکی از افراد مهم جامعه باشد .
تعداد چشمگیری از دختران و پسران آمریکایی در سن بلوغ اقدام به خرید اسلحه می کنند که در جرم های مختلف از قبیل تجاوز ، انتقام و خود کشی مورد استفاده قرار می گیرد. پسران عمدتا در سن 16 و 17 سالگی اقدام به خرید اسلحه می کنند به منظور انتقام و دختران که در این سن به خرید اسلحه می پردازند عمدتا برای خودکشی و برخی به منظور دفاع شخصی است .
دو پژوهشگر بنامهای " ادلف زیلمان و گنینگز برایانت "دریافتند کسانی که به این امور پست مشغول هستند تجاوز را جزو جرایم جنایی محسوب نکرده و غرق در این امور شده و بدان معتاد می گردند و زشت ترین و پست ترین جنایتها را در انجام می دهند مانند تجاوز و شکنجه تجاوز شده ها و لواط و تجاوز به کودکان و انجام همین اعمال بر روی جامدات و حیوانات و محارم .

 

 

برده داري نوين

 

 

به گزارشی گروه تحقیق دانشگاه johns Hopkins در ایالت متحده از تجارت زنان خبر داد و عنوان کرد 2 میلیون زن و کودک به عنوان برده در سال خرید و فروش می شوند که 120 هزار زن از اروپای شرقی (روسیه و دولتهای فقیر اطرافش) به خاطر این منظور به کشورهای غربی مهاجرت می کنند و 12 هزار زن به امریکا فرستاده می شوند که اغلب آنها مکزیکی هستند .
بنابر روزنامه اخبار الخلیج بحرین ، 16 کشور در سال 2007 در قاچاق زنان دست داشتند : بحرین ، قطر ، کویت ، عمان ، مالزی ، الجزایر ، کنیا ، سعودی ، سوریه ، سودان ، ونزوئلا ، کوبا ،کوره شمالی ، ازبکستان و برمه و تجارت انسان را سومین فعالیت تبهکاری در دنیا بعد از تجارت اسلحه و مواد مخدر دانسته است و اینکه روز به روز درحال گسترش است .
بنابر این گزارش 10 هزار دختر سریلانکایی بین 6 و 14 سال مجبور به فاحشه گری هستند همچنین این وضعیت در بورما به 20 هزار مورد در سال می رسد. گفتنی است : 16 هزار دلار قیمت زنانی است که از کشورهای شرق آسیا به آمریکا می روند تا درفاحشه خانه ها کار کنند .
در مصر دختران را تحت عنوان ازدواج به عقد پیرمردانی از خلیج درآورده تا خانواده از سود آن استفاده کند و در واقع آن شکلی دگرگون از عصر بردگی است به طوریکه طبق یکی از تحقیقات این ازدواجها گاه در روز به 300 مورد و یا در تابستانها به 500 مورد می رسد .
به گفته یکی از این دختران که می گوید : به همراه پدرم کار می کردم تا اینکه پدرم من را در قبال 3 هزار جنیه به سمسار فروخت و خودش 10 هزار جنیه از خریدار گرفت و من با آن پیرمرد به کشورش رفتم و در آنجا لباس خدمتکارها را به من دادند و بعد از 5 ماه طلاقم داد و من به خانه پدر و مادرم برگشتم و این چنین سناریوی دهشتناک و وحشیانه در زمان صدور کنیزان به اتمام می رسد .
بر اساس تحقیقی در زمینه «اخلاقیات تبلیغات» چنین آماری به دست آمد :
93 درصد شرکتهای تبلیغاتی از زنان استفاده می کنند .
73 درصد از آن در خلال جنبش زنان ارائه می شود و بیش از نیمی از این تبلیغات مضامینی تحریک کننده دارند .
همچنین از زنان در تجارتی به نام تجارت برده سود می جویند که میلیونها سود را به جیب صاحبان آن سرازیر می کند :
پلیس کشور چک 4 زن و مرد را که گروهی را برای قاچاق دختران چکی به غرب تشکیل داده بودند دستگیر کردند و در واقع آنها به این دختران کار در موسیقی و رقص در باشگاههای شبانه در عوض پول قابل توجهی را وعده می دادند در حالیکه هدف اصلی آنان الزام و اجبار آنها به انجام روابط جنسی و فحشا و شرکت در فیلمهای مستهجن جنسی بوده است .
گزارشی از سازمان مهاجرت بین المللی عنوان می دارد که حدود نیم میلیون زن برای کار در شبکه های فساد و فحشا فروخته می شوند و زنان اروپای شرقی دو سوم از آنان را تشکیل می دهند که بین 18 و 25 سال سن دارند .
بنابر آمارهای داده شده سود صاحبان و مجموعه های مافیایی که در این زمینه کار می کنند در 10 سال گذشته به 400 در صد رسیده
است .
شبکه های فساد و فحشا هم اکنون نیم میلیون زن را برای فروش عرضه می کنند که درآمد قاچاقچیان و دیگر دست اندرکاران این کار به 13 میلیارد دلار در سال می رسد .
سازمان مهاجرت بین الملل اعلام کرد که در سال 1997 حدود 174هزار زن از طریق بالکان از آسیای میانه به دولتهای اروپایی آورده شده اند .
کارشناسان در سازمان ملل ابراز کردند که تجارت برده سومین جایگاه جهانی را در فعالیتهای غیر قانونی در کل دنیا داراست .
انجمنی که در برزیل توسط دفتر مبارزه با جرایم و مواد مخدر تشکیل شد و کارشناسان بین المللی و مسوولین اینترپول و پلیس اسکاتلندیارد در آن شرکت داشتند مشخص شد که این تجارت سالانه بیش از 7 میلیارد دلار را نصیب صاحبان خود می کند و قربانیان آن به 4 میلیون نفر رسیده اند که اغلب آنها سالانه به طور غیر قانونی مهاجرت می کنند و وزیر عدالت برزیل فحشا را به بیماری دوران (عصر) تعبیر کرده است به گزارش ایونا ، مرکز تحقیقات استراتژی جهانی در سال 2006 کشف کرد که تجارت انسان یکی از مصیبتهایی است که در اثر جنگ به وجود می آید و هیچ توجهی به تجارت زنان و دختران به خارج از عراق نشده است و زنان عراقی برای فرار از جهنم جنگ در عراق خود را به آسانی طعمه چنگالهای تاجران جنسی قرار می دهند و آنها نیز ایشان را در دولتهای مجاور مانند امارات ، سوریه و یمن می فروشند .
این گزارش تاکید نمود عراق منبعی برای قاچاق زنان و کودکان به منظور بهره برداری جنسی به سوریه ، یمن ، قطر ، امارات و ترکیه است .
بنابر این گزارش دختران عراقی از مناطق روستایی اطرا ف شهرهای کرکوک ، موصل و اربیل هستند و در روسپی خانه ها به کار گرفته می شوند و همراه بار می شوند .
این گزارش متذکر می شود که تجارت زنان در عراق از طریق قاچاق دختران جوان به دولتهای خلیج تحت پوشش ایجاد کار برای آنها در منازل انجام می گیرد و بعد آنها را مجبور می کنند تا بدن خود را در هتلها و کاباره ها بفروشند و هم اکنون حدود سه هزار و پانصد دختر در عراق مفقود اعلام شده اند و احتمال می دهند که آنها را برای بردگی جنسی به مناطق مختلف خاورمیانه فرستاده باشند .
شبکه خبری اتحادی اقلیمی وابسته به سازمان ملل متحد تاکید داشت که قیمتها با توجه به مشتریان و عمر دختران متفاوت است و اینکه باکره هستند یا نه و طبیعتا روابط جنسی آنها خالی از خشونت نیست و رفتارهایی غیر انسانی با آنها نزدیک به رفتار بردگانی که در قرون وسطی میزیسته اند دارند .
این گزارش برخی از داستانها که واقعی هستند را ذکر می کند : یکی از این دختران به نام مریم با 16 سال سن پدرش از طریق برخی افراد وادار می شود دخترش را به منظور کار در منازل دبی و به مبلغ 6 هزار دلار به آنجا بفرستد و بعد از یک سال به خانه برگردد .
با توجه به شرایط مالی سخت مریم و پدرش می پذیرند ولی بعد از سفر خود را در دبی در یک هتل در برابر پیرمردی می بیند که به زور و با افزایش پول به خاطر باکره بودنش با وی همبستر می شود .
مریم در آن زمان با 20 دختر دیگر زندگی می کند که هر روز توسط گروههای قاچاق زنان بهره برداری جنسی می شده اند و به قتل تهدیدشان می کردند البته آنها همیشه رد می کردند تا اینکه توانستند فرار کرده و به عراق برگردند و تحت مراقبت جمعیت آزادی زنان عراق قرار گیرند .
یکی از فعالان در زمینه حقوق بشر بنام " شارلا مسبح " که پناهگاه زنان مورد تجاوز قرار گرفته را اداره می کند می گوید وضعیت بغرنج و وخیمی است و باید سازمانهای جهانی را مورد سرزنش قرار داد .
او گفت : هتلهایی در دبی هستند که در قاچاق دختران برای کار جنسی از خارج از دبی فعالیت دارند بعد از اینکه آنها را با وعده کار در منازل اغفال می کنند .
وی افزود : برخی از دختران مجبور می شوند ده هزار دلار برای کار پیدا کردن بپردازند و ناگهان بعد از ان به زنانی روسپی تبدیل می شوند و در مقابل مبالغی بین 6 دلار و 6 هزار دلار به عنوان فاحشه کار می کنند که این قیمت بستگی به مشتری آنها دارد .
به نقل از خبرگزاری محیط ، از طرفی دیگر آمارها از افتضاحی که مربوط به دولت ها است پرده بر می دارد .
برخی منابع به دست آمده، نشان می دهد که رییس جمهور چین "ماتسی تونگ" با وزیر خارجه امریکا "هنری کسنجر" در سال 1973 بین گفتگوهای خود به توافق رسیدند که 10 میلیون زن چینی را به امریکا صادر کنند .
عجیب تر اینکه آقای تونگ آن را هدیه برنشمرد بلکه آن را نوعی از تجارت بین دو کشور محسوب نمود و چنین توجیه کرد : همانطور که می دانید چین کشور فقیری است و چیز زیادی ندارد و تنها چیزی که فراوان داریم زنان هستند و اگر دیگران بخواهند به آنها می دهیم .
وی در این دیدار عنوان کرد : ما می توانیم ده میلیون زن چینی به شما بدهیم و کسینجر در پاسخ گفت در این مورد فکر می کنیم .
اما در عراق برده فروشی مخصوص زنان و کودکان از سال 2006 پدیدار گشت و تا کنون ادامه دارد و این پدیده ای است که امریکاییان برای عراقیان به وجود آوردند .
از طرفی دیگر وزارت خارجه امریکا ابراز کرد هزاران زن از جنوب آسیا در بازارهای روسپی و گدایی کار می کنند و از آسیبهای بدنی و بدرفتاریهای جنسی رنج می برند و حقوقی ندارند و مدارک سفرشان مصادره شده و اجازه برگشت به کشورشان را هم ندارند .
سازمان کار بین المللی درآمد بهره برداری جنسی از زنان و کودکان را حدود 28 میلیار دلار تخمین زده است و تاکید دارد که 98 درصد تجارت بهره برداری اجباری جنسی زنان و دختران هستند .
تحقیقات نشان می دهند بین 4 یا 5 هزار زن چینی در بازارهای فحشای لوس انجلس مشغول کارند و اغلب آنها فروخته و تجارت شده اند و تعداد زیادی نیز از کره و تایلند و برخی از جنوب شرق آسیا در روسپی خانه های امریکا مشغول به کار هستند .

 

بی بند و باری در آمریکا بیداد می کند.

 

 

مساله فحشا و فساد از دیرباز تا کنون در تمامی جوامع دیده شده است به طوریکه پیامبر می فرماید : بعد از خودم فتنه ای خطرناکتر از خطر زنان بر مردان نخواهد بود .
بنابر تحقیقاتی که وزارت دادگستری امریکا درباره روسپی گری و فساد و فحشا انجام داد دریافت که این عمل تجارتی رایج و پر سود است که درآمد و سرمایه آن به 8 میلیارد دلار می رسد و با دیگر سازمانهای تبهکاری در ارتباط می باشد .
این تجارت اشکال مختلفی را در بر می گیرد از چاپ کتابهای مستهجن گرفته تا مجلات و نوارهای ویدیویی و شبکه های ماهواره ای و اینترنت .
طبق آمار سازمان اطلاعات امریکا
FBI
روسپی گری سومین درآمد سازمانهای تبهکاری بعد از قاچاق مواد مخدر و قمار است و تقریبا از طریق مجلات و فیلمهای مستهجن 85 درصد این درآمد را کسب می کنند .
در عصر حاضر حداقل 900 سینما مختص به فیلمهای مستهجن در امریکا دائر است و بیش از 1500 کتابفروشی و کلوپ فیلمها و مجلات مبتذل را خرید و فروش می کنند و این تعداد حتی 3 برابر غذا خوری های معروف مکدونالد است .
در گذشته امریکا با این پدیده با ایجاد سازمانها و قوانین مختلف مبارزه می کرد ولی در این نبرد شکست خورد بطوریکه اکنون بر فیلمها نظارتی نمی شود و فیلمهای مستهجنی که در بند
X قرار داشتند حالا در بند R هستند یعنی در سطح پایینتری هستند و فیلمهای مستهجن تر از آن وارد بازار شده اند .
گروههایی با نام (17
nc) با همین هدف شکل گرفتند و همچنین قانونی را که به داشتن عفت در روابط اشاره داشت دگرگون و تغییر شکل دادند (1996commonication decency act of) تا مردم راحت تر و بدون هیچ قید و بندی به چنین رفتارهای شرم آمیزی دست زنند .
مشخص است که امریکا رتبه اول را در ساخت و تولید موارد فساد و فحشا به خود اختصاص داده است .
به گزارش ایونا ، طبق آمار سال 2002 این کشور سالانه 159 مجله در این زمینه یعنی به تعداد 8000 جلد درسال چاپ می کند و تجارت اجاره کردن فیلمهای مستهجن از سال 1985 از 75 میلیون به 665 ملیون درسال 1995 رسید .
صاحبان این تجارت دریافتند که برخی از مردم اگر از ننگ و آبروریزی نمی ترسیدند وارد این کار شده و حتی بر پرده سینما خود را نشان می دادند ولی با فشار حکومت تصمیم گرفتند ارسال این موارد را از طریق پست انجام دهند که برخی از مردم هم که هنوز دارای فطرتی پاک بوده و کمی غیرت و ننگ داشتند آنها را رد می کردند .
ملاحظه می شود که صاحبان این تجارت دریافتند باید راههایی را برای رساندن این موارد به منازل مردم بصورت مستقیم و مخفیانه بیابند و در این راه هیچ چیزی بهتر از اینترنت نبود و اکنون این راه بسیار موفق بوده بطوریکه صفحات مربوط به فساد و فحشا بی هیچ رقیبی در اول لیست بازدیدکنندگان اینترنت هستند .
توجه مردم روزبروز به اینترنت افزایش می یابد بطوریکه وزارت تجارت امریکا تصریح کرد : در پایان سال 1997 تعداد صفحات به 200 میلیون صفحه می رسیده و در سال 1998 به 440 میلیون صفحه رسیده است و درسال 1998 ، 650 میلیون صفحه را شامل می شده است در حالیکه صفحات فساد و سکس حجم کوچکی را اشغال کرده و به مانند این است که در شهری پر از خیابان مردم تنها از یک خیابان استفاده کنند .
طبق آماری که سازمان زوگبی (
zogby) در مارس 2000 انجام داد دریافت که حدود 20 درصد از مردم امریکا از سایتهای سکسی دیدن می کنند و محقق " استیو واترز " می گوید اغلب این موارد با یک کنجکاوی ساده شروع شده و سپس به آن معتاد می شوند و عواقب وخیمی چون فاسد شدن روابط زناشویی و غیره را درپی دارد .
همیشه این صفحات در اینترنت بی رقیب بوده اند .
فساد و فحشا در انحطاط ارزشها و گسترش جرایم :
روانشناسی بنام " ادوارد دونرستین " عنوان می کند : کسانی که در کار فساد و فحشا هستند دچار خشونت بیش از حد و عدم توجه به مشکلات دیگران و تجاوز به دیگران می شوند .
برخی محققین نیز بر این باورند که تماشای این موارد باعث تقبل تجاوز بر خود و اجبار دیگران به فاحشه گری و تمایل به تجاوز به دیگران شده و در نظر آنها این جرایم خرد و ناچیز به شمار می رود .
چند تن ار محققین بر روی این موضوع « نقش موارد سکسی و مستهجن بر جرایم جنسی چیست » تحقیقی را انجام دادند (بین سالهای 1953 تا 1997) و از نتایج این تحقیقات نسبت انحطاط اخلاقی عمومی بر حسب معیار خود غربیان 28 درصد به دست آمد که شامل برهنگی و کنکاش از اعضای بدن دیگران توسط دوربینهای مخفی و لمس بدنی در اماکن شلوغ بود .
همچنین دریافتند افزایش خشونت و تجاوز در افرادی که از موارد فساد و فحشا استفاده می کنند 30 درصد بیشتر است و نسبت انحطاط در روابط زناشویی و توانایی جنسی با همسرانشان به نسبت 32 درصد کاهش یافته است و نسبت قبول تجاوز و بی توجهی به آن 31 درصد افزایش یافته است .
پلیس میشیگان تحقیقی را درمورد 38000 تجاوز در سال 1956 تا 1979 انجام داد و مشخص شد که 41 درصد از متجاوزین قبل و یا حین ارتکاب جرم به تماشای فیلم یا موارد فحشا و سکسی پرداخته اند .
سازمان اطلاعات امریکا عنوان کرد که در 80 درصد از موارد تجاوز موارد سکس و فیلمهای مستهجن را در منزل متجاوز و یا محل جرم کشف کرده اند .
گروهی از افسران پلیس تحقیقی را درباره تجاوز فردی و جمعی انجام دادند و دریافتند که فیلمهای مستهجن و دیگر موارد فحشا و سکس نقش اساسی و ملحوظی را در تحریک این افراد به ارتکاب به این جرایم داشته است .
دکتر " ویکتور کلاین " با پژوهش بر روی تعداد زیادی از افراد دریافت که موارد فساد و فحشا مانند فیلمهای مستهجن به سهولت و به وفور در دسترس مردم قرار می گیرد و برخی افراد مبالغ هنگفتی را برای آنها پرداخت می کنند .
وی همچنین متوجه شد تماشای شبکه های مستهجن ماهواره ای نتایج وخیمی را به بار می آورد ، مانند رفتارهای جنسی کودکان با خواهرهای کوچکتر و تجاوز جنسی به آنها .
او همچنین دریافت چه بسا بسیاری از متجاوزین بد اخلاقی و یا عمل بدی از آنها بطور واضح سر نزند و فردی موفق از خود در جامعه جلوه دهد به عنوان مثال رئیس شرکت و فردی خیرخواه که بعدا مشخص شد او با چاقو یا اسلحه در دو منطقه وینکس و توسون به زنان تجاوز کرده است و تنها انگیزه این عمل وی تماشای فیلمهای مستهجن و غیر اخلاقی بوده است .
سازمان اطلاعات امریکا از 24 مجرم زندانی که متهم به قتل و تجاوز بودند سوالاتی نمود و دریافت که 81 درصد از آنها فیلمهای مستهجن دیده و پس از آن اقدام به انجام همان اعمال با دیگران کرده اند مانند مردی بنام «ارتور گری بیشوب» که به 5 کودک تجاوز کرده و سپس آنها را به قتل رسانده بود و کوچکترین قربانی وی 4 سال داشت بنام دنی دیویس و وی چنان به این جرایم عادت کرده بود که از انجام آنها واهمه ای نداشت .
مثلا یکی از کودکانی را که کشته بود در ماشین گذارده و به سرکار می رود و ناهار خود را خورده و سپس که سرش خلوت شده بود جسد را در جایی رها می کند .
یکی دیگر از قربانیانش «کیم پترسون» 11 ساله بود وی ابتدا او را با شلیک گلوله به قتل رسانده و سپس به وی تجاوز می کند یکی از افسران که این مرد را دیده بود عنوان می کند وی مردی بسیار آرام و مهربان و خوش برخورد و ساده به نظر می رسد و اصلا چنین نشان نمی دهد .
وی بعد از دستگیری و محکوم شدنش اعتراف می کند : گر چه در کودکی قادر به چنین اعمالی نبودم ولی همیشه آرزو و اشتیاق رابطه جنسی ، لواط و چنین جرایمی را داشتم تا به آنها تحقق بخشم .
درمورد ابزار و وسائل مستهجن گفت : اثر آنها بر من بسیار وحشتناک بود و من اکنون هم جنس باز و متجاوز به کودکان و قاتل هستم و هیچکدام از اینها انجام نمی گرفت اگر آن امکانات نبود .
مثال دیگر آدم کش خونخواری است که در تمام امریکا مشهور شده بود بنام «تد باندی» وی مرد قانون ، زیبا ، جذاب و خوش اخلاق بود .
وی را بعد از اینکه 40 زن را مورد تجاوز قرار داده و کشته بود دستگیر کردند وی تنها به شکنجه ، خفه کردن و تجاوز به قربانیانش اکتفا نمی کرد بلکه انواع جنایتهای وحشتناک را بر روی آنها اعمال می کرد او آنها را گاز می گرفت و گوشتشان را می خورد و دیگران را با چاقو پاره پاره می کرد .
کوچکترین قربانی او کودکی 10 ساله بود او را ابتدا ربود و شکنجه داد و تجاوز کرد و گوشتش را خورد و بعد از دار آویزانش کرد و جسدش را رها کرد تا در تعفن خوکها بگندد .
وی بعد از اینکه جای دندانهایش بر روی جسدی کشف شد محکوم گردید او به مدت زیادی ادعای بیگناهی می کرد بطوریکه حتی اغلب افراد حرف او را باور کرده بودند ولی به گناهان خود اعتراف و به دار آویخته شد و در پایان گفت : شما مرا می کشید و جامعه را از شر من رها خواهید کرد ولی مادامی که تصاویر مستهجن و سکس در دسترس مردم باشد افرادی مثل من زیاد هستند و شما نمی توانید این مشکل را حل کنید .
همچنین او گفت : در ابتدای تماشای صحنه های مبتذل دیدن صحنه های مستهجن را محکوم می کنیم تا اینکه کار سختتر و سختتر می شود و بالاخره به حد بالای تحریک می رسی تا جاییکه دیگر این تصاویر تو را اشباع و ارضا نمی کند و آن وقت با خودت می گویی می توان همین اعمال را خود حتی بهتر از آن فیلمها و صحنه ها انجام داد و خود را ارضا کرد ؟
در روز قبل از اعدامش به دکتر جیمز دابسون اعتراف کرد : زننده ترین فیلمهای مستهجن مواردی است که تجاوز جنسی همراه با خشونت در آن باشد زیرا این 2 عامل با هم تاثیری می گذارند که غیر قابل وصف است و نفرت انگیز ترین و زشتترین رفتارها را باعث می شود .
و در این مدت زندان فهمیدم اغلب افرادی که به این عمل دست می زدند غرق تماشای این گونه موارد شده بودند .
از این موارد که افراد به خاطر تماشای فیلم یا مجله و یا شبکه های ماهواره ای مبتذل به چنین اعمالی دست می زنند فراوانند و ما به همین بسنده می کنیم .
عواقب فساد و فحشا و تاثیر آن بر جامعه :
بنابر آمار وزارت دادگستری امریکا انتشار و فراوانی موارد فساد و فحشا چون فیلمهای مبتذل باعث گسترش دیگر جرایم در جامعه می شود .
در تحقیقی که در فینیکس اریزونا در سال 1979 انجام شد مشاهده شد مناطقی که به تجارت موارد فساد و فحشا مشغول بودند جرایم مالی آنها به نسبت 40 درصد و جرایم تجاوز به نسبت 500 درصد بیشتر از دیگر مناطق است .
همین تحقیق در تگزاس نشان داد که در اینگونه مناطق ارتکاب به جرایم جنسی بین 177 درصد تا 482 درصد در مقایسه با دیگر مناطق است .
اغلب کسانیکه پخش کننده و توزیع کننده و یا به عبارتی تاجر این موارد هستند در دیگر جرایم نیز دست دارند .
همانطور که گفتیم ارتکاب به اعمال ضد اخلاقی باعث از هم پاشیدگی خانواده ها و ضعف توانایی مردان در برابر همسرانشان و گسترش زنا و دیگر عواقب ناپسند در خانه و جامعه می گردد .
آمارها نشان می دهند 33 درصد ار تجاوز شدگان به خودکشی فکر می کنند و یا خود کشی می کنند .
80 درصد از پسرانی که مورد تجاوز قرار می گیرند معتاد به مواد مخدر و یا مشروبات الکلی می شوند .
50 درصد از آنها به خودکشی فکر می کنند و 23 درصد از آنها اقدام به خودکشی می کنند و 70 درصد باقی عمرشان را با مشکلات روانی سر می کنند .
اغلب کسانی که به موارد مستهجن معتاد هستند به مواد مخدر و مشروبات نیز معتادند .
عمق این فاجعه اجتماعی غیر قابل اندازه گیری است اغلب قربانیان مجرم را می شناسند ، او یا محرم و یا دوست نزدیک او و یا دوست خانوادگی آنهاست و گاهی این تجاوزات مدتها ادامه می یابد بطوریکه حد متوسط آن به 6 یا 7 سال نیز می انجامد در حالیکه اولین تجربه تجاوز شان در 6 سالگی بوده است .
محققی بنام «دیوید ویت »از دانشگاه اکرون اوهایو درباره انتشار و گسترش فحشا دربین جوانان 16 تا20 ساله از 19940 تا 1990 پرداخت و این نتایج حاصل گردید :
زنان مردان سال
20درصد 40 درصد 1940
21 درصد 42 درصد 1950
25 درصد 60 درصد 1960
40 درصد 60 درصد 1970
64 درصد 77 درصد 1980
70 درصد 85 درصد 1990

درباره زنای افراد ازدواج کرده آمده که 50 درصد از مردان و 25 درصد از زنان به زنای بعد از ازدواج اعتراف کرده اند .
صدور فساد و فحشا تحت شعار آزادی
طبق آیه ای که قبلا ذکر کردیم انتظار داریم که در این گونه جوامع بیماری طاعون و دیگر بیماریها چون سفلیس ، هربس (زرد زخم ، نوعی بیماری پوستی) سیلان و ایدز و دیگر بیماریها (
herpes، gonorrhea،chlamydia،aids ،syphillis ) منتشر شده باشد .
به عنوان مثال بیماری سفلیس که باعث عقیم شدن است و همچنین بیماریهای مغزی در دوران 1930 شایع گردید و این بیماری جز از طریق رابطه نامشروع منتقل نمی شود .
در سال 1981 طبق آمارها 325 هزار بیمار مبتلا به سفلیس در امریکا شناسایی شد و هرساله 2،5 میلیون جوان ، به بیماریهای جنسی مختلف مبتلا می گردند .
بدون شک بیماری عصر همان بیماری ایدز است و بسیاری از محققین تصریح کرده اند که 80 درصد از این بیماران از طریق رابطه جنسی و روابط نامشروع به این درد مبتلا شده اند .
بنابر آمارها فقط تا سال 31/12/1999 ، 430441 نفر جان خود را بخاطر این بیماری از دست داده اند و بیماری ایدز در سال 2002 جایگاه پنجم را در لیست علل مرگ افراد بین 25 تا 44 ساله ها به خود اختصاص داده است .
این ارقام حتی از مجموع تعداد کشته شدگان امریکا در جنگهای ویتنام و کره هم بیشتر است و در شهرهای نیویورک و لوس آنجلس و سانفرانسیسکو بیماری ایدز علت اصلی مرگ و میر دختران و پسران است .
آنطور که مشخص است اولین بار این بیماری درغرب و بین همجنس بازان خود را نشان داد در دو شهر سانفرانسیسکو و نیویورک و بعد از آن به زناکاران منتقل شد البته در دهه 1980 تبلیغات گسترده ای در این زمینه (منع فحشا) انجام شد و تعداد مبتلایان کاهش یافت ولی با کم شدن مبتلایان دوباره برخی همجنسبازان به این کار رو آوردند .
این عمل آنها مصداق این آیات قرآن مجید است :
«فلولا اذا جاء هم باسنا تضرعوا و لکن قست قلوبهم و زین لهم الشیطان ما کانوا یعملون» : چرا آن هنگام که عذاب ما بر آنها وارد گشت تضرع نکردند ، قلبهایشان را قساوت فرا گرفته بود و شیطان عملشان را بر آنها زیبا نشان می داد .انعام 43.
«او من کان میتا فاحییناه و جعلنا له نورا یمشی به فی الناس کمن مثله فی الظلمات لیس بخارج منها کذلک زین للکافرین ما کانوا یعملون »: ........ و این چنین آنچه را کافران انجام می دهند در نظرشان زیبا می گردد .
این بیماریها تبعات اجتماعی ، اقتصادی و سیاسی متعددی رابه دنبال دارد به عنوان مثال هزینه درمان این بیماری (که شفایی ندارد) تا زمان مرگ بیش از 120 هزار دلار است و همچنین این بیماری باعث مصیبتها و بحرانهای خانوادگی ، اجتماعی ، و افزایش نسبت بیکاری و انتشار فقر و دیگر تبعات بد است .
صدور فساد و فحشا تحت شعار آزادی
بنابر آیات قرآنی کسانی که قصد انتشار فحشا را دارند عذابی دردناک در دنیا و آخرت در انتظار دارند ولی در زمان ما غربیان به انجام چنین اعمال شنیعی تنها در بین خودشان اکتفا نکرده و بنام آزادی آن را در همه جهان و به خصوص دنیای اسلام پخش و گسترش می دهند .
حجب از راههای شایسته و اثر گذاری است که خداوند ما را به آن سفارش کرده است در قصه حضرت یوسف می خوانیم که این حضرت بعد از قرار گرفتن در فتنه زنان از خدا می خواهد میان او و این فتنه حجاب واقع شود ....عصم الله نبیه یوسف علیه السلام من هذه الفتنه بحجبها عنه فاستجاب له ربه فصرف عنه کیدهن انه هو السمیع العلیم .
می بینیم که حتی حضرت یوسف که از مقربین و پیامبران و اطاعت کننده ترین مردمان و عابدترین آنهاست از این فتنه زنانه خود را ایمن ندانسته و از خدا می خواهد بین او مانع و حجاب بیفکند و در این لحظه باید از خود بپرسیم که تو از یوسف ، پیامبر خدا بهتری؟
گسترش بیماری های جنسی در آمریکا نگران کننده است
به دلیل آزادی نامحدود برای فرد و از دست دادن ارزشهای اجتماعی و روحانی خواه مسیحی باشد یا اسلامی ، جامعه به سوی مادیات کشیده می شود و معنای انسانیت را از دست می دهد و در منجلاب مشکلات می افتد .
بنابر گزارشات پزشکی اروپا ، گسترش روابط جنسی از جمله بیماری سفلیس که یک نوع بیماری وحشتناک جنسی است اروپا را در قرن 19 به وحشت انداخته است .
بر اساس گزارش خبرگزاری
cnn ، بنابر آمار ثبت شده از تعداد مبتلایان مشخص می شود که این بیماری به شکلی وسیع در بین مردان به خصوص همجنس بازان افزایش یافته است و تمایل به روابط جنسی باعث تعدد روابط و گسترش ایدز شده است .
دکتر " مارتیا فان دیلامار " متخصص بیماریهای تناسلی از کنگره اروپایی پیشگیری و تسلط بر امراض گفت : این بیماری در گذشته بیماری نادری بود ولی نمی توانیم الان این حرف را بزنیم .
او گفت : سفلیس به خاطر گسترش آزادی جنسی و تعدد روابط ، بیماری شایعی در قرن 19 بود و این بیماری منجر به مرگ افراد زیادی در تاریخ شده است و حتی بزرگانی مثل : شارل بودلیر و موسیقیدان : روبرت شومان و نقاش بول گوگان به آن مبتلا شده بودند اما انتشار پنی سیلین در سال 1950 آن را از بین برد .
اما در دهه اخیر به خاطر آزادی جنسی این بیماری برگشته است ، مخصوصا در شهرهای اروپایی و معروف و مخصوصا امستردام و لندن و پاریس و برلین .
این آمار ثبت شده در انگلستان در سال 2006 در مقایسه با ده سال قبل ده برابر افزایش یافته است ، اما در فرانسه تعداد مبتلایان نسبت به 3 سال گذشته 16 برابر افزایش یافته است .
دیلامار اظهار داشت که آمار ثبت شده در اروپا در دوران اول پزشکان این بیماری را به خوبی تشخیص نمی دادند .
وی ادامه داد : تعداد زیادی از مبتلایان ، مردان همجنس باز در شهرها بوده اند اما غفلت از مقابله با این پدیده آن را به وباء جنسی جدید تبدیل کرده است زیرا گزارشات انگلیسی نشان می دهد مبتلایان بین زنان و مردان مساوی است .
برخی کارشناسان گسترش بیماری سفلیس با روابط متعدد جنسی را به یکدیگر مربوط می دانند و از طرفی انتشار روابط جنسی بدون وسائل پیشگیرانه در بین مبتلایان به ایدز امری است که انتقال بیماری سفلیس را آسانتر می کند و البته فقر و سهولت انتقال ، نقش بیشتری در انتشار بیماریهای جنسی دارد تا آزادی جنسی .
تحقیقات نشان می دهد که مردم در کشورهای غربی تعداد بیشتری شریک جنسی دارند تا در کشورهای جهان سوم .
در تمام دنیا روابط بر داشتن یک شریک جنسی پا برجاست ولی تعدد شریکهای جنسی در دولتهای ثروتمند بیشتر است ، البته بر حسب نتیجه ای که مجله لانسیت منتشر ساخت .
علیرغم آن تعداد مبتلایان به ایدز و بیماریهای جنسی در کشورهای در حال رشد بیشتر است و این نتایج تحقیقاتی است که مرکز انگلیسی بر روی 59 کشور انجام داد .
این تحقیق نشان می دهد که فقر و سهولت تنقل و فراوانی آن در انتشار این بیماریها نقش بیشتری از آزادی جنسی دارد .
این مرکز افزود : برخلاف اعتقاد رایج روابط جنسی اولیه در جوانی به نسبت در هر کشوری متفاوت است و معمولا فعالیت جنسی بین سنین 19و 15 سالگی شروع شده و در مردان زودتر از زنان ظهور می کند .
نسبت کسانی که بیش از یک شریک جنسی دارند ، یک سوم آنها در کشورهای ثروتمند است مخصوصا کسانی که عمرشان کمتر از 25 سال است .
87 درصد می گویند : اگر چرخ تاریخ به عقب بر گردد در خواست مساوات بین زنان و مردان را یک توطئه اجتماعی علیه ایالات متحده محسوب کرده و در برابر آن می ایستادیم .
80 درصد از آنها عنوان می کنند که به سختی مسوولیتهای کاری و وظایف همسر و فرزندان خود را به طور همزمان انجام می دهیم و 87 درصد از زنان شاغل در کشورهای اروپایی ، امریکایی ، ژاپن و کانادا ترجیح می دهند در خانه بمانند .
12 میلیون مورد طلاق به خاطر شغل زنان در غرب انجام شده است .
در ایالت متحده در یک سال : 5600 کودک به خاطر ضرب و جرح مادران شاغلشان به بیمارستان مراجعه می کنند .
تحقیقات ثابت کرده است که تعدادی از زنان شاغل به دلیل رسیدن به بلندپروازیهای خود سن بارداری خود را تا سن 40 سالگی به تاخیر می اندازند و دانشمندان معتقدند که این افزایش سن ،خطر ناباروری را افزایش می دهد و همچنین نسبت بارداری زنان در سن 40 سالگی فقط به 10 درصد می رسد تا جاییکه نصف تخمکها در این سن از ناحیه کروموزومی غیر طبیعی می شود و این تخمکهای غیر طبیعی در سن 42 سالگی به 90 درصد می رسد .
بنابر تحقیقی که بر روی 1647 زن موفق در کار انجام دادند 42 درصد از زنان موفق در شرکتهای امریکایی همواره بدون فرزند بعد از سن 40 سالگی به سر می برند و این نسبت در میان زنانی که حقوقشان به 100 هزار دلار یا بیشتر می رسد به 49 درصد می رسد .
همچنین گزارشی دیگری در همین رابطه عنوان می کند که ناباروری در 20 سال اخیر در حال افزایش است و یک زن از 5 زن که بین 40 و 50 سال سن دارند بدون فرزند به سر می برند.

 

بي‌توجهي امريكايي‌ها به عنصر دين در ازدواج‌ها

 

 

عنصر "دین" در اکثر خانواده های امریکایی مساله ای مهم نیست به همین دلیل آخرین آمار و ارقام در مورد ادیان زنان و شوهران امریکایی نمايانگر تفاوت دين و يا شاخه هاي مذهب در اين خانواده هاست .
آمار و ارقام تهیه شده توسط موسسه "
KLAFF" در سال 1995 میلادی نشان می دهد 16% از مردان یهودی در امریکا که در سال 1965 ازدواج کرده اند، زنانی غیر یهودی دارند. این آمار در سال های بعد به شدت افزایش یافته است .در گزارش این موسسه آمده است 69% از مردان یهودی که در سال های 1985 تا 1995 میلادی ازدواج کرده اند، دارای همسران غیر یهودی هستند .در همین راستا "جیمز دیویدسون" نیز در سال 1998 میلادی پژوهشی در این زمینه انجام داده که براساس آن، بیش از 30% از ازدواج هایی که در کلیساهای کاتولیکی در سال 1997 میلادی انجام شده، شامل همسرانی با ادیان و مذاهب مختلف بوده است .به گزارش ایونا ، وی در ادامه می افزاید: البته نسبت اینگونه ازدواج ها در شهرهای مختلف که دارای ادیان گوناگون و متنوع هستند، متفاوت است. برای نمونه در شهر "براونسویل" در ایالت "تگزاس" 6% ازدواج ها اینگونه بوده است، در حالیکه در شهر "بارلنگتاون" در ایالت "فیریمونت" اين آمار به 71% مي رسد ."دیویدسون" در ادامه گزارش خود می گوید علت پايين بودن اين آمار در ایالت "تگزاس" كاتوليك بودن بيش از 80% شهروندان آن است. همچنين به دليل اينكه شهروندان اين ايالت با پیروان ادیان و مذاهب دیگر کمتر سروکار دارند، اینگونه ازدواج ها کمتر صورت می گیرد .گفتنی است مؤسسات دینی در سراسر جهان، پیروان ادیان و مذاهب خود را به چنین ازدواج هایی تشویق نمی کنند و از این مسأله نگرانند. علت اصلی نگرانی این مؤسسات، آینده دینی فرزندان این خانواده ها است .برخی از زوج ها برای حل چنین مشکل با توافق طرفین، یکی از آنان تغییر دین داده و یا مذهب دیگری را برای خود برگزیده تا در آینده در تربیت کودکان هم مشکلی برای آنان پیش نیاید .در حالت هایی که فرد بخواهد تغییر دین و یا مذهب دهد، یک سری اقدامات نیاز است که در برخی حالات کمی سخت است. البته تغییر مذهب از تغییر دین آسانتر است. برای نمونه هنگامیکه فردی بخواهد از مذهبي به مذهب پروتستانتی روی بیاورد، تنها کافیست برخی عبادت ها از جمله نماز مخصوصی را در کلیسای جدید پروتستانتها به جا بیاورد. اما اگر فردی بخواهد تغییر دین بدهد عملیات بسیار دشوارتری را باید پشت سر بگذارد. برای نمونه اگر یک مسیحی بخواهد دین یهودی را برای خود انتخاب کند، ابتدا باید "ختنه" شود و سپس یک نام یهودی برای خود انتخاب کند و در حمام مقدس خود را بشورد تا به اصطلاح از گذشته خود پاک شود .تغییر دین از ادیان مختلف به دین مبین اسلام بسیار آسان است و تنها فرد با گفتن شهادتین مسلمان می شود. آمار نشان می دهد که بیشترین تغییر ادیان که در کشورهای غربی و به ویژه امریکا صورت می گیرد، روی آوردن به دین اسلام است .گفتنی است تغییر دین تنها با انگيزه ازدواج، نشاندهنده کم اهمیت شدن عنصر "دین" در زندگی شهروندان امریکایی است.

 نقل از : www.amizeshjensi.blogfa.com

 

۸۷/۰۲/۰۳ |

 

Weblog Themes By Pars Theme